Föremål som liknar oljemålning Allé
7383 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 5 februari 2024
8072 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 3 oktober 2022
3089 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 28 februari 2022
8508 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 14 februari 2022
9132 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 8 november 2021
2230 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 11 maj 2020
7440 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 16 september 2019
5064 Oljemålning
S Wirde, allé, signerad-58. Olja på duk, 32x20
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2019
6352 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 14 januari 2019